WARSZTATY

Kliknij i przesuwaj w lewo i prawo.

  Bębny djembe - Anika Kamińska (warsztat darmowy)

Zapraszamy na darmowy warsztat djembe otwierający festiwal Around the Rhythm!
W czwartek 01.12.2016 o godz.18:00 w Klubie Bazar na ul. Jagiellońskiej 13 odbędzie się otwarty warsztat djembe na poziomie początkującym (dla osób, które nigdy nie grały lub grają od kilku miesięcy, poniżej roku). Instrumenty zapewniamy, można też przyjść ze swoim bębnem. Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy mailowe, żeby wziąć udział piszcie na atr.festival@gmail.com

VIEW PROJECT
  Bębny djembe - Kuba Lichwa

Zapraszamy na warsztaty djembe na poziomie początkującym z wrocławskim djembefola - Kubą Lichwą.
Kuba gra na bębnach afrykańskich od jesieni 2007 roku. Muzykę djembe i dundun odkrywał u boku Zbigniewa "Lolka" Pawłowskiego i Kuby Pogorzelskiego.

VIEW PROJECT
  Bębny djembe - Sana Camara

Zapraszamy na warsztaty gry na djembe ze znanym i lubianym djembefola z Gwinei, Saną Camarą. Sana to jeden z wyrazistszych gwinejskich djembefola młodego pokolenia, reprezentujący najwyższy poziom wykonawczy współczesnej muzyki djembe. Umiejętności zdobywał występując z gwinejskimi baletami, w tym narodowym Les Ballets Africains oraz Soleil d'Afrique i Sourakhata, a także grając z zespołami Toure Kunda i Percussion Sabujuma. Obecnie współpracuje z Babarą Bangourą, z którym koncertuje zarówno w Afryce, jak i Europie.

VIEW PROJECT
  Bębny djembe - Harouna Dembele

Wspaniały mistrz gry na bębnie djembe - Harouna Dembele po raz pierwszy na ATR Festival!

VIEW PROJECT
  Taniec afrykański - Oumar Ouattara

Zapraszamy na warsztaty afro dance z wszechstronnie utalentowanym tancerzem, Oumarem Ouattarą!
Oumar pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie rozpoczął swoją edukacje artystyczną w wieku 8 lat od występu w programie dla dzieci Wozo Vacances. Niedługo po tym dostał się do grupy La Cie Kora, prowadzonej przez jednego z profesorów z Narodowego Instytutu Sztuki, z którą to brał udział w licznych festiwalach w kraju i za granicą. Będąc jeszcze w Wybrzeżu miał okazję również współpracować ze słynnymi iworyjskimi komikami, u boku których wystąpił w kilku filmach.

VIEW PROJECT
  Bębny djembe & dundun - Kuba Pogorzelski
Bębny djembe - Kuba Pogorzelski

Najlepszy polski djembefola zaprasza na zajęcia w ramach festiwalu!

VIEW PROJECT
  Taniec afrykański - Mohamed Dabo

Zapraszamy na warsztaty tańca afrykańskiego z Mohamedem Dabo (Gwinea/Francja).  Wyjątkowa energia i taneczna podróż do Afryki Zachodniej z naszym wspaniałym gościem!

VIEW PROJECT